Умови згоди

Умови угоди інтернет-магазину http://g4m.com.ua

Інтернет-магазин http://g4m.com.ua (далі – Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті http://g4m.com.ua, Покупець погоджується із цими умовами.

1.2 Інтернет-магазин гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

1.3 Реєструючись на сайті http://g4m.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1 Замовлення приймаються через сайт http://g4m.com.ua.

2.2 Час прийому дзвінків та обробки замовлень:

Понеділок-п'ятниця з 9.00 до 17.00

2.3 Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину.

2.4 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину за телефоном або вайбером (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку і т. д.).

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Доставка по Києву виконується кур'єрами протягом 24 годин, вартість доставки, точний час та місце доставки узгоджується з Покупцем за телефоном, вайбером або електронною адресою.

3.2 Покупець при кур'єрі візуально перевіряє комплектацію та відсутність механічних пошкоджень чи інших дефектів та оплачує доставку та товар.

3.3 Кур'єри не здійснюють підключення, інсталяцій, установок або налаштування товару, що поставляється. Завдання кур'єра – доставити товар до дверей замовника.

3.4 При доставці транспортними компаніями до суми замовлення додається 16 Грн. за упаковку та доставку до транспортної компанії, а оплата послуг транспортної компанії здійснюється одержувачем на місці після перевірки цілісності вантажу.

3.5 Оплата товарів та послуг здійснюється готівкою або за допомогою переказу на картку ПриватБанку.

4. УМОВИ І ТЕРМІНИ ГАРАНТІЇ.

5.1 Термін гарантії на все, крім обладнання та витратних матеріалів, при дотриманні умов! 2 тижні з дня покупки чи отримання товару.

5.2 Умови виконання гарантійних зобов'язань:

а) Не знята захисна плівка (дисплеї, сенсорне та захисне скло і т. д.) (знята і знову приклеєна плівка не допускається!);

б) Відсутність ознак самостійного ремонту (слідів розбирання, паяння);

в) Відсутність механічних пошкоджень;

г) Збереження гарантійних наклейок, пломб та упаковки, в якій було придбано деталь (знята та знову приклеєна наклейка або пломба не допускається!);

д) Наявність всіх документів, що підтверджують факт покупки;

5.3 Транспортні витрати не включаються до гарантійних зобов'язань.

5.4 Під гарантійне зобов'язання не потрапляють також товари, що вийшли з ладу (втратили споживчі якості) внаслідок механічних пошкоджень, потрапляння вологи, нагрівання, електромагнітного впливу або інших зовнішніх факторів.

5.5 Шлейфи приймаються без слідів механічного впливу (вм'ятини, вигини і т. п.).

5.6 Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то здійснюється повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

5.7 З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні умови та строки гарантії, Покупець при оформленні замовлення повинен уточнити у представника інтернет-магазину гарантійні умови та терміни на товари, щоб уникнути непорозумінь.

5.8 Встановлений виробником гарантійний термін обчислюється з дня отримання товару Покупцем або надсилання товару Покупцю через обрану Покупцем службу доставки.

5. УМОВИ УГОДИ.

7.1 Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець згоден отримувати попередження про зміни від інтернет-магазину повідомлення.

7.2 Інтернет-магазин зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

8.1 Інтернет-магазин у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін.

8.2 Інтернет-магазин за жодних обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання або неможливості використання цього сайту.