Оплата

Спосіб оплати:

Для придбання товару Ви можете оформити замовлення прямо зараз на нашому сайті, вибравши найбільш зручний для себе спосіб оплати.

На даний час у магазині G4M існує три способи оплати покупок:

1. Оплата банківськими картками Visa, MasterCard та Приват24 -  переказ грошей на пластикову картку Приват банку через будь-яке найближче відділення банку, через термінал або оплата Ligpay.

Прохання звернути увагу, що найкраще оплачувати безпосередньо з відділень та терміналів Приват Банку, тому що якщо ви оплачуєте через інші платіжні системи, інші банки або ibox то оплата може бути зарахована на наш рахунок протягом 3-х банківських (робочих) днів

Банківський переказ найзручніший і найвигідніший вид оплати т.к. при отриманні замовлення у транспортній компанії, крім вартості доставки Ви не оплачуєте % від суми післяплати.

2. Грошовий переказ за умови часткової передоплати (тільки при замовленнях вище 200 грн.) - переказуйте 60 грн на пластикову картку Приват банку через будь-яке відділення банку або через термінал. Суму замовлення, що залишилася неоплаченою, оплачуєте в транспортній компанії при отриманні замовлення, після повної перевірки комплектації товару та відсутності механічних пошкоджень або інших дефектів.

Грошовий переказ не найзручніший і найвигідніший вид оплати т.к. при отриманні замовлення у транспортній компанії, крім вартості доставки Ви оплачуєте % від суми післяплати.

Можливість відправити замовлення післяплатою існує транспортними компаніями "Нова Пошта і Укрпошта"

3. Оплата на місці в офісі, або при доставці нашим кур'єром, Ви на місці повністю перевіряєте комплектацію, відсутність механічних пошкоджень або інших дефектів та кур'єр приймає оплату за придбаний Вами товар.