Про нас

Раді Вас вітати в нашому магазині G4M, на сторінках якого Ви завжди знайдете потрібні деталі для мобільних телефонів, смартфонів, потрібні витратні матеріали та інструменти для ремонту мобільної техніки.

Наш магазин займає міцне місце на ринку таких товарів, як запчастини для мобільних телефонів, а також різних комплектуючих до них.

Величезний досвід, який був накопичений за багато років нашої роботи, дозволяє нам успішно співпрацювати з багатьма магазинами, майстернями з ремонту мобільних телефонів, а також сервісними центрами України.

У нашому магазині Ви завжди зможете купити якісні запчастини до телефонів. Намагаємося запропонувати товар різного класу та різної вартості з гнучкою системою знижок для оптових покупців. Ми працюємо з великими постачальниками запчастин для мобільних телефонів вже багато років, безпосередньо, і нам не треба боятися за якість товару.

У каталозі нашого сайту ви можете ознайомитись з асортиментом нашого магазину та купити запчастини на телефон від провідних виробників, таких як Meizu, Xiaomi, Huawei, Asus, Samsung, Nokia, Sony, Xiaomi, Apple та інших марок.

У нашому магазині ви можете купити такі запчастини на телефон:

-Дисплеї

-Захисне скло

-Тачскріни

-Шлейфа

-Корпуси

та ін. запчастини.

Крім таких товарів як запчастини для мобільних телефонів у нашому асортименті є акумулятори на всі марки телефонів, різні bluetooth адаптери, автомобільні підставки, гарнітури і навушники для телефонів.


Для зручного пошуку у правій колонці доступний пошук за моделлю мобільного телефону. Все, що вам потрібно зробити, це написати назву вашого телефону і ви отримаєте повний перелік запчастин до мобільних телефонів, які є у нас у продажу.

У нашому магазині весь асортимент є як оптом, так і в роздріб. Все, що потрібно зробити, так це відправити обраний товар у кошик і оформити замовлення.